Levné stěhování Praha

Nabízíme:

Levné stěhování po Praze

Pokud si stěhované věci zabalíte sami, zkrátíte tím čas stěhování a tím pádem snížíte konečnou cenu za stěhování. 

Nabízí se několik možností:

Stěhování po Praze na klíč

Kompletní služba stěhování, kdy se nemusíte vůbec o nic starat. Vše uděláme my. S naším pracovníkem projdete stěhované věci a ten určí objem, čas a cenu stěhování s kompletním servisem. V domluvený den a čas přijedou naši pracovníci s vozidlem a započne stěhování po Praze.

Průběh stěhování po Praze na klíč:

Drobné stěhování Praha

Zajistíme dovoz zakoupeného nábytku z obchodních domů. Převážíme nábytek například z IKEA, Moebelix, Jysk, Kika, Sconto, Asko, Jena, XXX Lutz a ze všech ostatních prodejen.

Levné stěhování Praha nabídka

S námi budete i na stěhování po Praze vzpomínat jako na příjemnou a bezproblémovou akci. Profesionálové budou s vašimi cennostmi zacházet s maximální ohleduplností a péčí, pojištění je samozřejmostí při každém stěhování.

Obalový materiál

Vaše věci je potřeba před transportem po Praze dobře zabalit. V naší nabídce je kompletní sortiment vhodný ke stěhování po Praze. Můžete si u nás koupit nový, případně použitý.

Nabídka:

Levné stěhování po Praze – ceník

Naše služby se snažíme realizovat za nejnižší ceny, aby se opravdu dalo mluvit o službě s názvem levné stěhování. Více informací k cenám naleznete v sekci – ceník stěhování nebo na telefonu: +420 778 500 224

Levné stěhování Praha
Levné stěhování Praha
Stěhování po Praze
Stěhování po Praze
Levné stěhování
Levné stěhování
Levné stěhování po Praze
Levné stěhování po Praze