Levné stěhování pianina Praha - ČR - Svět

Potřebujete přestěhovat pianino? Bojíte se náročného stěhování pianina? Hledáte vhodného partnera na rychlé a bezpečné stěhování? Kde hledat spolehlivé stěhovací služby? Obraťte se na nás. 

Již více než 10 let se zabýváme stěhováním všeho druhu u nás i v zahraničí. Jsme ryze česká společnost s kompletní nabídkou stěhovacích služeb. Hledáte spolehlivé stěhování pianina za nízké ceny? Obáváte se nadměrného stresu a starostí? Nemusíte. Využijte našich služeb a vše proběhne naprosto hladce a bez problémů.

Provádíme:

Levné stěhování pianina

Stěhování pianina započne v předem stanovený den a čas, kdy k vám dorazí pracovníci podle velikosti nástroje. Typicky využíváme pro stěhování pianina dva pracovníky. Jde o velmi zkušené profesionály, kteří jsou kvalifikováni pro stěhování velmi těžkých a robustních předmětů a zajištění jejich 100% bezpečnosti.

A jak takové stěhování probíhá? Po schodištích používáme klasické stěhovací popruhy s vysokou nosností a na rovném terénu pak pianinový vozík s nosností až 1.000 kg. Pokud je třeba převést piano po hrubším povrchu, jako je například zahrada, použijeme speciálně upravený vozík, který zvládne transport i po méně kvalitní cestě nebo silnici. Součástí našeho vybavení jsou speciální misky pod piana, které ochrání vaši podlahu před poškrábáním nebo protlačením. 

Měsíčně přestěhujeme až 35 pianin z domácností i koncertních sálů. Proč si vybrat naše služby?

5 výhod našeho stěhování pianin:

Levné stěhování pianina - oknem i jeřábem

Jak probíhá stěhování pianina v případě atypických prostor? Pokud nebude možné snést piano po schodech, například v případě úzkého nebo točitého schodiště, můžeme Vám nabídnout stěhování oknem za pomoci auta s hydraulickou rukou nebo jeřábem s výškou až 120 metrů, respektive 30 pater. A jestliže ani tyto alternativy nepřicházejí v úvahu, stále můžeme vaše pianino odborně demontovat, přestěhovat a na místě zase smontovat. Krom toho můžete využít další služby jako je servis nástroje, změna jeho barvy nebo úplná renovace.

Levné stěhování pianina – ceník

Stěhování pianina se snažíme realizovat za nejlevnější ceny tak, aby se opravdu dalo mluvit o službě s názvem levné stěhování. Více informací k cenám naleznete v sekci – ceník stěhování nebo na telefonu: +420 778 500 224

Levné stěhování pianina Praha
Levné stěhování pianina Praha
Levné stěhování pian Praha
Levné stěhování pian Praha
Levné stěhování pianina po schodech Praha
Levné stěhování pianina po schodech Praha
Stěhování pianina Praha
Stěhování pianina Praha
Stěhování pianina po Praze
Stěhování pianina po Praze
Levné stěhování pianina po Praze
Levné stěhování pianina po Praze