Levné stěhování klavíru Praha - ČR - Svět

Potřebujete přestěhovat klavír, koncertní křídlo? Bojíte se náročného stěhování klavíru? Hledáte vhodného partnera na rychlé a bezpečné stěhování? Kde hledat spolehlivé stěhovací služby? Obraťte se na nás. 

Již více než 10 let se zabýváme stěhováním všeho druhu u nás i v zahraničí. Jsme ryze česká společnost s kompletní nabídkou stěhovacích služeb. Hledáte spolehlivé stěhování klavíru za nízké ceny? Obáváte se nadměrného stresu a starostí? Nemusíte. Využijte našich služeb a vše proběhne naprosto hladce a bez problémů.

Provádíme:

Levné stěhování klavíru

Stěhování klavíru započne v předem stanovený den a čas, kdy k vám dorazí stěhovací vůz a pracovníci podle velikosti nástroje. Typicky využíváme dva pracovníky pro stěhování klavírů do velikosti 180 centimetrů a čtyři pracovníky pro velikosti nad 180 centimetrů. V každém případě jde o velmi zkušené profesionály, kteří jsou kvalifikováni pro stěhování velmi těžkých a robustních předmětů a zajištění jejich 100% bezpečnosti.

A jak takové stěhování klavíru probíhá? Po schodištích používáme klasické stěhovací popruhy s vysokou nosností a na rovném terénu pak pianinový vozík s nosností až 1.000 kg. Pokud je třeba převést klavír po hrubším povrchu, jako je například zahrada, použijeme speciálně upravený vozík, který zvládne transport i po méně kvalitní cestě nebo silnici. Součástí našeho vybavení je také leštěnka pro povrchovou úpravu laku a speciální misky pod klavír, které ochrání vaši podlahu před poškrábáním nebo protlačením. 

S levným stěhováním klavírů a křídel máme bohaté zkušenosti. Měsíčně přestěhujeme až 25 klavírů z běžných domácností i koncertních sálů. Nemáte čas či prostředky na přípravu a zajištění stěhování klavíru? Využijte naše stěhování na klíč. Vy nám řeknete co a kam přestěhovat a my se postaráme o vše potřebné. A jaké další výhody nabízíme? Proč si vybrat naše služby?

5 výhod našeho stěhování klavírů:

Jak se připravit na levné stěhování klavíru

Domluvíme se na nezávazné návštěvě naším pracovníkem, který obhlédne nástroj a na místě vám vytvoří nezávaznou cenovou nabídku. Pokud budete souhlasit s využitím našich služeb, můžete rovnou podepsat závaznou objednávku a dohodnout se na přípravě stěhování. V rámci přípravy vás navštíví naši pracovníci, kteří vše prohlédnou a zdokumentují. Především je třeba identifikovat větší i menší závady na nástroji, nafotit je a zaznamenat do zakázkového listu. K zabalení klavíru používáme fixační fólie a případně také ochranné rohy, deky, bublinkovou fólii nebo vlnitou lepenku. V případě stěhování na delší vzdálenost vám doporučíme termofólii proti vlhkosti nebo celodřevěný obal.

Levné stěhování klavíru - oknem i jeřábem

Jak probíhá stěhování klavíru v případě atypických prostor? Pokud nebude možné snést klavír po schodech, například v případě úzkého nebo točitého schodiště, můžeme vám nabídnout stěhování oknem za pomoci auta s hydraulickou rukou nebo jeřábem s výškou až 120 metrů, respektive 30 pater. A jestliže ani tyto alternativy nepřicházejí v úvahu, stále můžeme váš klavír odborně demontovat, přestěhovat a na místě zase smontovat. Krom toho můžete využít další služby jako je servis nástroje, změna jeho barvy nebo úplná renovace.

Levné stěhování klavíru – ceník

Stěhování klavíru se snažíme realizovat za nejlevnější ceny tak, aby se opravdu dalo mluvit o službě s názvem levné stěhování. Více informací k cenám naleznete v sekci – ceník služeb nebo na telefonu: +420 778 500 224

Levné stěhování klavíru Praha
Levné stěhování klavíru Praha
Stěhování klavíru Praha
Stěhování klavíru Praha
Levné stěhování klavíru po Praze
Levné stěhování klavíru po Praze
Stěhování klavíru Praha levně
Stěhování klavíru Praha levně
levné stěhování klavíru po Praze
levné stěhování klavíru po Praze
Levné stěhování klavíru Praha
Levné stěhování klavíru Praha